Przemysł spożywczy

Przemysł spożywczy

Powłoki walców dla przemysłu spożywczego

Przemysł spożywczy jest jednym z najbardziej zróżnicowanych sektorów przemysłu, od rolnictwa do przetwórstwa produktów spożywczych.
W wielu działalnościach w tym sektorze (transport, zbiór, sortowanie, wypiekanie, filtrowanie, wytłaczanie, zagęszczanie, napełnianie, pakowanie i in.) wykorzystywane są powlekane walce.
Firma Hannecard dzięki szerokiej gamie produktów, obejmującej gumę dopuszczoną do kontaktu z żywnością, powłoki poliuretanowe i węglikowe, kompleksowej obsłudze oraz dużemu doświadczeniu może sprostać różnorodnym wymaganiom przemysłu spożywczego oraz zapewnić najlepszy produkt dostosowany do Twoich potrzeb.
Powłoki Hannecard, takie jak HanneFood-S, HanneFood-XP i HanneFood-HT, spełniają wymagania określone w europejskich normach i dyrektywach dotyczących materiałów wchodzących w bezpośredni i pośredni kontakt z żywnością i napojami.
Nasze dopuszczone do kontaktu z żywnością rozwiązania PU mają doskonałe właściwości oraz charakteryzują się wyjątkową trwałością, umożliwiając naszym klientom osiągnięcie większej stabilność procesów technologicznych.
 

Znajdź rozwiązanie dla wszystkich zastosowań w branży spożywczej