Z ponad 120-letnim doświadczeniem, Hannecard jest jednym z wiodących europejskich dostawców przemysłowych pokryć walców z gumy, poliuretanu, kompozytów i węglika dla różnych sektorów. Oferujemy również szeroki zakres usług dodatkowych, od przeglądów walców, po naprawy oraz ich optymalizację.

Misją firmy Hannecard jest poprawa wydajności procesu produkcyjnego  poprzez dostarczanie kompleksowych i niezawodnych, trwałych rozwiązań, unikalnego asortymentu pokryć walców oraz usług i pomiaru parametrów roboczych walców. Wdrażane przez nas  Inteligentne systemy monitorowania wydajności pracy  walców, w przyszłości umożliwią  nam dokonywanie przeglądów  predykcyjnych.

Twój ekspert w
shadow

Branże

Znajdź swoje rozwiązania według branży

Hannecard oferuje rozwiązania na wykonanie powłoki walca dla każdej branży przemysłowej. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu i ciągłym innowacjom masz pewność, że zawsze otrzymasz najlepsze możliwe rozwiązanie w zakresie elastomerowych powłok na wały.

Hannecard, globalna obecność

Myśl globalnie, działaj lokalnie

Od 1896 r. oddani pracownicy firmy Hannecard na całym świecie pilnie pracują dla osiągnięcia zauważalnej poprawy w zakresie wydajności i jakości produkcji dla wszystkich naszych klientów. Hannecard koncentruje się na międzynarodowej działalności, która ma na celu zaspokojenie potrzeb naszych klientów w sposób jak najbardziej efektywny.

Dzisiaj Hannecard uznawany jest za wiodącą na świecie grupę firm. Posiada zakłady produkcyjne na całym świecie, w tym 11 w Europie i Rosji oraz 9 wspólnych przedsięwzięć. Hannecard nigdy nie jest daleko od ciebie.

Hannecard, globalna obecność